«
proč stavební firma AD stavby?
»

7 důvodů, proč spolupracovat

Úspěšně dokončit stavbu domu, ve kterém bude vaše rodina spokojeně a šťastně žít, by neměl být jen pouhý sen. Kvalitně postavený dům by měl být završením dlouhodobé práce, zúročením energie, času a starostí.

Dnešní zedníci už nejsou jako my dříve. Místo práce raději kráčou u kávičky s cigárkem. Žijeme v době, kdy díky internetu každý řeší materiál a jeho technické vlastnosti, ale málokomu dojde, že materiál, aby splnil to, co jeho obchoďák slibuje, tak se s ním musí umět taky pracovat. Nemůžete jen říci, že tam jen něco nahážete a ono to nějak dopadne. Proto se bohužel čím dál častěji setkáváme s tím, že mnoho řemeslníků, tak stavebních firem, provádí stavby bez rozmyslu, zodpovědnosti a úctě k investorovi, jeho času či penězům. Hodně lidí se neumí přizpůsobit. Přizpůsobit se aktuálním podmínkám stavby. Přizpůsobit svoje zvyklosti při práci a schopnosti reagovat na měnící se podmínky. Přemýšlet u práce a být vždy o krok napřed! Nemluvě o schopnosti umět si v případě problému poradit. Dokázat udělat si pořádek na pracovišti tak, aby nenastal chaos. Umět si poradit v krizových situacích, vydržet dlouhé pracovní směny a nebát se vzít za provedenou práci plnou zodpovědnost! My si práce vážíme. Odvádíme ji vždy kvalitně a chováme se zodpovědně k penězům zákazníka. I díky tomu v noci můžeme klidně spát.

Antonín Dosadil starší

Stavební materiál

7 dobrých důvodů, proč si vybrat AD stavby?

Nedělejte si starosti s organizací práce a logistikou. Zbytečně neřešte, kolik je potřeba přesně cihel, písku, co dělat se zbytky materiálu. Neztrácejte váš drahocenný čas kontrolou neseriózních řemeslníků! První, na co se můžete u nás spolehnout, je lidský přístup a progresivní organizace. Způsob, jakým bude vaše stavba probíhat pod AD stavby vám přinese žádané výsledky, protože tým AD stavby jsou sehraní, zkušení a zodpovědní lidé, kteří svoje řemeslo znají velmi dobře a přesně ví, na co dávat pozor!

Bohužel spousta investorů se rozhoduje o volbě řemeslníka/firmy na základě nejnižší ceny na papíře. Předpokládají, že tato nízká cena znamená i nízké náklady na stavbu. Ve výsledku je tato, zprvu levně tvářící se cena, právě ta nejvíce nákladná varianta.

Málokdo si spočítá kompletní celkové náklady na provedenou službou. Celkově spotřebované množství materiálu nebo paliva; opravdovou dobu, jak dlouho probíhala práce; jak se mění úroveň kvality práce v průběhu času; vyčíslení ztráty nebo potenciální úspory při zhodnocení ztrát materiálu či poškození stavby a mnohé další!

A právě celkové náklady na stavbu jsou to, kde pro vás AD stavby dokážou ušetřit peníze!

Karel (VYSOČINA)

Páni Dosadilové mi pomohli opravit kritické chyby ve zděných konstrukcích po předchozí firmě, se kterou jsem ukončil spolupráci kvůli hrozné kvalitě odvedené práce. I přes to, že měli hromadu práce, našli si čas a pomohli mi dokončit celý rodinný dům. Když pánové něco řeknou, tak to platí. Nevykrucují se, prostě a jednoduše makají. Toto si na nich nesmírně vážím a pokud se někdo rozhoduje, komu svěří stavbu, rozhodně se zkuste s nimi domluvit, protože pokud vaši zakázku vezmou, máte jistotu, že budete v termínu bydlet!

pan Josef, zákazník

Jsem hodně vytížený a pro svou rodinu jsem chtěl nechat postavit v dohledné době velký dům. Hledal jsem tedy spolehlivou stavební společnost, která by to zvládla za rozumné peníze. Jeden příbuzný mi dal kontakt na AD stavby a tak jsme se sešli. Komunikace s nimi byla dobrá. Měli tenkrát sice hodně práce, ale hledali možnosti, jak to zvládnout včas. Nakonec jsme se na všem dohodli a já jsem byl rád. Dnes bydlíme ve velkém patrovém rodinném domě s garáží a až na pár detailů jsme velice spokojeni. Navíc konečná cena byla přívětivá, takže to ocenila celá moje rodina. Určitě bych AD stavby doporučil každému.

Ivka, zákaznice

Kontakt na AD stavby jsem dostala na základě reference člena mé rodiny, který byl s jejich prací velmi spokojen. Firmu jsem si vybrala nejen díky kladným referencím, ale také díky přívětivému přístupu a ochotě majitele firmy. Potřebovala jsem tenkrát rekonstrukci koupelny a předsíně, nové rozvody vody, nové obklady ve zmiňovaných místnostech a navíc také v kuchyni. Se službami AD staveb jsem velmi spokojená. Vše, na čem jsme se ohledně přestavby domluvili, splnili včas a práce byla kvalitně odvedena. Komunikace během přestavby byla také výborná. Určitě bych služby AD staveb doporučila i ostatním.

pan F. Žák

Kontakt na AD stavby jsem dostal od kamaráda na doporučení, který měl se stavební firmou dobrou zkušenost. AD stavby jsem si vybral na základě dobré cenové nabídky na rekonstrukci mé nemovitosti, jeho doporučení a na základě již dříve vykonané práce firmy, kterou jsem měl možnost fyzicky vidět. Firma AD stavby mi v roce 2018 prováděla kompletní rekonstrukci rodinného domu na Vysočině. Vzhledem k tomu, že jsem většinu času trávil s pracovníky firmy, hodnotím jejich práci jako systematickou, přehlednou, kvalitní a rychlou. Práce probíhala v klidu dle technologických postupů. Většina problémů byla vyřešena logicky a racionálně a někdy i s finanční úsporou v můj prospěch při provádění konstrukčního řešení. Se službami firmy jsem spokojen. Od dopravy různých materiálů, které si firma většinou dopravuje sama, přes drahocenné rady a pomoc při laťování a pokládání střešní krytiny po zhotovení koupelnových obkladů a omítek. Domluva byla vždy vynikající. AD Stavby bych jistě doporučil ostatním, už jen z toho hlediska, že plánuji výstavbu rodinného domu a s Antonínem Dosadilem konzultuji stavbu již ve fázi projektu z důvodu praktičnosti budoucího rodinného zázemí. Firma AD stavby se bude podílet i na samotné výstavbě mého domu.

Jana a Jan, Tišnov

Na firmu AD stavby jsem dostal doporučení od mého kolegy z práce a rovnou jsem je poptal s rekonstrukcí našeho bytu v paneláku. Firma zrekonstruovala umakartové jádro, stropy a podlahy – vybourali umakart, z Ytongu vystavěli nové příčky a udělali komplet rozvody. Dále namontovali sádrokartonové stropy v celém bytě a zároveň i celý byt vymalovali. Podlahy v bytě vyřešili prostřednictvím vinylu. Celá tato akce zabrala jen 4 týdny a my z „předpotopního“ bytu z minulého tisíciletí máme krásný moderní byt. Ještě jednou děkujeme 🙂

Aleš s rodinou, Vratislávka

Jelikož bydlíme na venkově, hledali jsme někoho poblíž, na koho se obrátit s rekonstrukcí a přístavbou v našem rodinném domě. V sousední vsi jsme oslovili paní projektantku, která nám s projektem pomůže. Ona spolupracuje s firmou AD stavby, a to byla výhra pro nás a naši plánovanou změnu domu. Naplánovali jsme kompletní rekonstrukci půdních prostor – shodila se střecha, vystavila nadezdívka, a proběhla komplet rekonstrukce střechy a podkroví. Nově vznikly 2 pokojíčky pro děti, naše ložnice, šatna a koupelna. Navíc jsme si ještě naplánovali nový vstup do domu, který je tvořen přístavkem k domu. Za nás opravdu spokojenost a nyní paní projektantku i firmu AD stavby doporučujeme dál, jelikož je to perfektně odvedená práce, jak na papíře, tak samotná realizace.

Pavla

„Na firmu AD stavby jsem dostala doporučení od kolegy z práce. Oslovila jsem je, aby mi pomohli zateplit podkroví a udělali místnost jako hernu pro děti. Na stěny mi doporučili sádrokartony. S jejich prací jsem moc spokojená, velmi dobrá komunikace, vše dodělali v termínu. Za mě palec nahoru :-).“

Eduard
Ing. Michal Chylík, Čebín
AD stavby jsem poptával na základě doporučení pro specifické založení a následné provedení hrubé stavby. Firma byla obeznámena s nutností spolupráce s archeology z Akademie věd České republiky, což komplikuje plánování stavebních prací. Samotná realizace probíhala profesionálně, a to i dle názoru stavebního dozoru. Za rozumné peníze velmi vysoká kvalita.
Oceňuji spolehlivost a snahu řešit nastalé situace ke spokojenosti investora. Firma má vlastní techniku a zkušenosti, díky kterým je schopna provádět téměř všechny stavební práce sama bez subdodavatelů. Díky kontaktům z oboru je schopna pomoci i s nákupem stavebního materiálu nebo v rámci projekční činnosti.
Je to jedna z mála firem, kterou s klidným svědomím rád doporučím. Těším se na případnou další spolupráci.

získejte dotace i vy!

Zařídíme dotace
Kompletně vyřídíme celou dotaci na zateplení, nízkoenergetický dům nebo výměnu zdroje vytápění.