«
Co děláme
»

Montáž a opravy sádrokartonu, sádrokartonové konstrukce na klíč

Specializujeme se na montáž a opravy sádrokartonu a sádrokartonových systémů včetně akustické a tepelné izolace. Sídlíme ve Ždárci, kousek od Brna a montáž sádrokartonů provádíme jak v kraji Jižní Morava, tak i na Vysočině.

POMOCÍ SYSTÉMU PRO SUCHOU VÝSTAVBU ZHOTOVÍME:

Provádíme montáž a opravy sádrokartonu jak v novostavbách (zděné domy, byty, dřevostavby), tak při rekonstrukcích nebo při realizaci půdních vestaveb. Pro suchou výstavbu využíváme kvalitní sádrokartonové systémy Rigips, které vynikají univerzálním využitím.

Sádrokartonové práce, rychlá a kvalitní montáž, opravy, tmelení. Férové jednání i ceny.
Certifikát Rigips

Sádrokartonářské práce mají na starosti zkušení a prověření pracovníci, kteří svému řemeslu rozumí. Jedině tak můžeme zaručit kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme. Naše letité zkušenosti se sádrokartony se jednoznačně odráží ve velmi precizním a efektivním provedení sádrokartonářských prací, kdy hlavním důvodem pro použití tohoto materiálu je vytvoření ideálně rovné interiérové stěny, niky, podhledu nebo celého stropu.

Při práci dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů, a proto používáme certifikované sádrokartony i příslušenství od firem Rigips, DEK, Isover apod. Víme, že nejen kvalita použitého materiálu, ale především precizně provedená práce, zajistí konstrukci perfektní funkci na dlouhá léta!

Provádíme také veškeré druhy oprav sádrokartonových konstrukcí např.: opravy stropů či stěn po vytopení vodou, opravy děr a prasklin sádrokartonových desek nebo jejich spojů, nejčastěji rohů v podkroví.

Sádrokartonové příčky jsou velmi oblíbené mezi zákazníky. Jelikož vytváří zcela rovné stěny a následná finalizace ve smyslu malby, obkladů, tapetování a podobných povrchových úprav je jednoduchá a zákazníci si ji často dělají svépomocí.

Pokud si na to netroufnete, jsme tu my, abychom Vám i tyto dokončovací práce zajistili. Důležitou součástí finální podoby a vzhledu montáže SDK je povrchové tmelení, které zajišťujeme nejen v běžné kvalitě Q1 (základní tmelení) a Q2 (standardní tmelení), ale jako jedna z mála firem i Q3 (speciální tmelení) nebo dokonce Q4 (celoplošné tmelení).

Hledáte sádrokartonáře?

Zavolejte +420 724 319 623 a Váš projekt telefonicky zkonzultujeme, navrhneme nejvhodnější řešení. Rádi se staneme spolehlivým a cenově dostupným partnerem!

  SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE

  PŘÍČKY A PŘEDSTĚNY

  Rychlá instalace bez stavebních úprav. Místo složitého vyzdívání příčky, nebo bourání nerovných stěn je sádrokarton nejvhodnější materiál. U starších cihlových stěn lze postavit předstěnu, která vše zakryje a izoluje. U stavby nové příčky zase můžete využít protihlukovou izolaci, nebo rozdělit místnost na více částí.

  PODHLEDY A ROVNÉ STROPY

  Při rekonstrukcích zakrývá nevzhledný, či poškozený strop a při výstavbě novostavby vytváří nový strop za poloviční cenu. Hojně se používá při jeho snížení nebo instalaci osvětlení, protože je mnohem levnější a realizace je jednoduchá.

  ŠIKMÉ STROPY A PODKROVÍ

  Sádrokartonová konstrukce stropů v podkroví opět zakryje nevzhledný strop. V současné době se využívá hlavně sádrokarton ve spojení s nejvhodnější izolací (vatou, PUR pěnou či foukanou celulózou). Konstrukce ze sádrokartonu je i vhodná pro vedení elektroinstalace, dodává místnosti skvělý vzhled. Zároveň v této sádrokartonové šikmině můžeme využít prostor třeba pro osvětlení formou bodovek nebo odtah odvětrávání (v kuchyni – digestoř, wc, koupelna, apod).

  PROTIPOŽÁRNÍ SÁDROKARTONY

  Jakožto specializovaná firma provádíme i odborné instalace protipožárních konstrukcí. Splnění předepsaných parametrů protipožární odolnosti SDK konstrukce vyžaduje nutnou dávku zkušeností a hlavně také potřebný certifikát od firmy Rigips. Zajistíme jak realizaci konstrukce, tak Vám rovnou dodáme i zmíněný certifikát, který je zpravidla potřebný při kolaudaci.

  BODOVKY, ZÁCLONOVÉ KOLEJNICE DO SÁDROKARTONU

  Postaráme se o demontáž původního zařízení, likvidaci odpadů, rekonstrukci rozvodů vody, kanalizace i elektroinstalace. Dodáme a namontujeme nové sanitární zařízení a obklady dle Vašich požadavků a představ. V případě potřeby Vás rádi seznámíme s obsluhou nového zařízení.

  AKUSTICKÁ A TEPELNÁ IZOLACE

  Důležitou předností sádrokartonů je snadné a nenáročné aplikování izolace pro akustické a tepelné účely. K izolaci používáme zpravidla stříkanou PUR pěnu, minerální vatu nebo foukanou celulózu. Tímto se zajistí odhlučnění (což ocení hlavně majitelé bytů, či vícepodlažních domů) a zároveň zabrání úniku tepla (tedy uspoří provozní náklady za energie).

  KALKULACE na sádrokartony ZDARMA!

  Poznejte výhody sádrokartonu. Dodejte svým stěnám, příčkám a podhledům nový, hladký a čistý vzhled a zvyšte tím tepelnou i akustickou izolaci interiéru. Brzy uvidíte úspory při vyúčtování za energie. 

  Jak probíhá spolupráce s námi?

  01
  Kontaktujte nás

  Rádi Vás uslyšíme po telefonu nebo odpovíme na zaslaný e-mail.

  02
  virtuální Schůzka

  Prohlédneme si projekt osobně nebo přes videohovor a navrhneme možnosti řešení.

  03
  Kalkulace projektu

  Spočítáme potřebný materiál a naceníme související práce. Kalkulaci odešleme e-mailem.

  04
  zakázka s klientem

  Společně projdeme položku po položce z kalkulace a odpovíme na otázky. Pokud budete s naším návrhem souhlasit, domluvíme si termín realizace.

  05
  Realizace zakázky

  A jdeme na to!

  Ukázky práce a reference klientů

  Pavla

  „Na firmu AD stavby jsem dostala doporučení od kolegy z práce. Oslovila jsem je, aby mi pomohli zateplit podkroví a udělali místnost jako hernu pro děti. Na stěny mi doporučili sádrokartony. S jejich prací jsem moc spokojená, velmi dobrá komunikace, vše dodělali v termínu. Za mě palec nahoru :-).“

  Eduard