«
Co děláme
»

S ČÍM VÁM AD STAVBY POMŮŽOU

Lidem pomáháme nejen s realizací dílčích částí stavby, ale i s rozfázováním projektu a sestavením rozpočtu. Díky zkušenostem dokážeme ušetřit peníze, protože se vyhýbáme chybným technologickým postupům či nesolventním dodavatelům.

Můžeme se také kompletně postarat o stavbu vašeho bydlení nebo vám pomoci s dílčími částmi, jako je např. základová deska, hrubá stavba, atd. A vy pak dále pokračujete svépomoci.

Na stavbě pracují vždy spolehliví a zkušení řemeslníci, kteří dbají jak na bezpečnost práce, tak i na průběžný úklid. Předání zakázky probíhá vždy osobně na stavbě. Společně vše projdeme, sepíšeme předávací protokol a předáme potřebné dokumenty (revize, záruční listy, certifikáty, atd.).

 

naše služby

Rozšířili jsme, zkvalitnili a rozdělili služby společnosti do dvou divizí. Jednotlivé náplně najdete níže.

1. divize

2. divize

Na přání zákazníka vyřídíme:

Získejte dotace i Vy!
Zařídíme dotace
Kompletně vyřídíme celou dotaci na zateplení, nízkoenergetický dům nebo výměnu zdroje vytápění.
Karel (VYSOČINA)

Páni Dosadilové mi pomohli opravit kritické chyby ve zděných konstrukcích po předchozí firmě, se kterou jsem ukončil spolupráci kvůli hrozné kvalitě odvedené práce. I přes to, že měli hromadu práce, našli si čas a pomohli mi dokončit celý rodinný dům. Když pánové něco řeknou, tak to platí. Nevykrucují se, prostě a jednoduše makají. Toto si na nich nesmírně vážím a pokud se někdo rozhoduje, komu svěří stavbu, rozhodně se zkuste s nimi domluvit, protože pokud vaši zakázku vezmou, máte jistotu, že budete v termínu bydlet!

pan Josef, zákazník

Jsem hodně vytížený a pro svou rodinu jsem chtěl nechat postavit v dohledné době velký dům. Hledal jsem tedy spolehlivou stavební společnost, která by to zvládla za rozumné peníze. Jeden příbuzný mi dal kontakt na AD stavby a tak jsme se sešli. Komunikace s nimi byla dobrá. Měli tenkrát sice hodně práce, ale hledali možnosti, jak to zvládnout včas. Nakonec jsme se na všem dohodli a já jsem byl rád. Dnes bydlíme ve velkém patrovém rodinném domě s garáží a až na pár detailů jsme velice spokojeni. Navíc konečná cena byla přívětivá, takže to ocenila celá moje rodina. Určitě bych AD stavby doporučil každému.

Ivka, zákaznice

Kontakt na AD stavby jsem dostala na základě reference člena mé rodiny, který byl s jejich prací velmi spokojen. Firmu jsem si vybrala nejen díky kladným referencím, ale také díky přívětivému přístupu a ochotě majitele firmy. Potřebovala jsem tenkrát rekonstrukci koupelny a předsíně, nové rozvody vody, nové obklady ve zmiňovaných místnostech a navíc také v kuchyni. Se službami AD staveb jsem velmi spokojená. Vše, na čem jsme se ohledně přestavby domluvili, splnili včas a práce byla kvalitně odvedena. Komunikace během přestavby byla také výborná. Určitě bych služby AD staveb doporučila i ostatním.

pan F. Žák

Kontakt na AD stavby jsem dostal od kamaráda na doporučení, který měl se stavební firmou dobrou zkušenost. AD stavby jsem si vybral na základě dobré cenové nabídky na rekonstrukci mé nemovitosti, jeho doporučení a na základě již dříve vykonané práce firmy, kterou jsem měl možnost fyzicky vidět. Firma AD stavby mi v roce 2018 prováděla kompletní rekonstrukci rodinného domu na Vysočině. Vzhledem k tomu, že jsem většinu času trávil s pracovníky firmy, hodnotím jejich práci jako systematickou, přehlednou, kvalitní a rychlou. Práce probíhala v klidu dle technologických postupů. Většina problémů byla vyřešena logicky a racionálně a někdy i s finanční úsporou v můj prospěch při provádění konstrukčního řešení. Se službami firmy jsem spokojen. Od dopravy různých materiálů, které si firma většinou dopravuje sama, přes drahocenné rady a pomoc při laťování a pokládání střešní krytiny po zhotovení koupelnových obkladů a omítek. Domluva byla vždy vynikající. AD Stavby bych jistě doporučil ostatním, už jen z toho hlediska, že plánuji výstavbu rodinného domu a s Antonínem Dosadilem konzultuji stavbu již ve fázi projektu z důvodu praktičnosti budoucího rodinného zázemí. Firma AD stavby se bude podílet i na samotné výstavbě mého domu.

Jana a Jan, Tišnov

Na firmu AD stavby jsem dostal doporučení od mého kolegy z práce a rovnou jsem je poptal s rekonstrukcí našeho bytu v paneláku. Firma zrekonstruovala umakartové jádro, stropy a podlahy – vybourali umakart, z Ytongu vystavěli nové příčky a udělali komplet rozvody. Dále namontovali sádrokartonové stropy v celém bytě a zároveň i celý byt vymalovali. Podlahy v bytě vyřešili prostřednictvím vinylu. Celá tato akce zabrala jen 4 týdny a my z „předpotopního“ bytu z minulého tisíciletí máme krásný moderní byt. Ještě jednou děkujeme 🙂

Aleš s rodinou, Vratislávka

Jelikož bydlíme na venkově, hledali jsme někoho poblíž, na koho se obrátit s rekonstrukcí a přístavbou v našem rodinném domě. V sousední vsi jsme oslovili paní projektantku, která nám s projektem pomůže. Ona spolupracuje s firmou AD stavby, a to byla výhra pro nás a naši plánovanou změnu domu. Naplánovali jsme kompletní rekonstrukci půdních prostor – shodila se střecha, vystavila nadezdívka, a proběhla komplet rekonstrukce střechy a podkroví. Nově vznikly 2 pokojíčky pro děti, naše ložnice, šatna a koupelna. Navíc jsme si ještě naplánovali nový vstup do domu, který je tvořen přístavkem k domu. Za nás opravdu spokojenost a nyní paní projektantku i firmu AD stavby doporučujeme dál, jelikož je to perfektně odvedená práce, jak na papíře, tak samotná realizace.

Pavla

„Na firmu AD stavby jsem dostala doporučení od kolegy z práce. Oslovila jsem je, aby mi pomohli zateplit podkroví a udělali místnost jako hernu pro děti. Na stěny mi doporučili sádrokartony. S jejich prací jsem moc spokojená, velmi dobrá komunikace, vše dodělali v termínu. Za mě palec nahoru :-).“

Eduard
Ing. Michal Chylík, Čebín
AD stavby jsem poptával na základě doporučení pro specifické založení a následné provedení hrubé stavby. Firma byla obeznámena s nutností spolupráce s archeology z Akademie věd České republiky, což komplikuje plánování stavebních prací. Samotná realizace probíhala profesionálně, a to i dle názoru stavebního dozoru. Za rozumné peníze velmi vysoká kvalita.
Oceňuji spolehlivost a snahu řešit nastalé situace ke spokojenosti investora. Firma má vlastní techniku a zkušenosti, díky kterým je schopna provádět téměř všechny stavební práce sama bez subdodavatelů. Díky kontaktům z oboru je schopna pomoci i s nákupem stavebního materiálu nebo v rámci projekční činnosti.
Je to jedna z mála firem, kterou s klidným svědomím rád doporučím. Těším se na případnou další spolupráci.