«
Co děláme
»

Rekonstrukce domu, chaty nebo chalupy a bytu na klíč

Naši řemeslníci se kompletně postarají o celou rekonstrukci! Plánujeme si práci tak, aby rekonstrukce trvala co nejkratší dobu a vy jste bydleli brzy v novém. I vaši sousedé ocení rychlou opravu, klid a čistotu. Sídlíme ve Ždárci, kousek od Brna a rekonstrukce provádíme jak v kraji Jižní Morava, tak i na Vysočině.

Na klíč Vám zajistíme:
AD stavby pomohou s rekonstrukcí bydlení

KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE BYTU, BYTOVÉHO JÁDRA

Rekonstrukci bytu nebo celého umakartového jádra řešíme od přípravy projektu a plánů přes dodání materiálů, provedení realizace, revize až po konečný úklid. Případně zákazníkům pomáháme jen s dílčími pracemi a oni si zbytek řeší svépomoci.

Za vás vyřešíme to, aby práce potřebných řemesel plynule navazovala, byla bez zbytečných prostojů mezi jednotlivými úseky realizace a rekonstrukce zabrala co nejkratší dobu. Po dokončení prací po sobě uklidíme.

REKONSTRUKCE KOUPELNY

Postaráme se o demontáž původního zařízení, likvidaci odpadů, rekonstrukci rozvodů vody, kanalizace i elektroinstalace. Dodáme a namontujeme nové sanitární zařízení a obklady dle vašich požadavků a představ. V případě potřeby vás rádi seznámíme s obsluhou nového zařízení.

Na klíč Vám zajistíme:

REKONSTRUKCE RODINNÉHO DOMU, CHATY NEBO CHALUPY

Máme přes 20 let zkušeností se stavbou domů, rekonstrukcí starších rodinných domů, ale i víkendových chat a prázdninových chalup. Než se pustíme do práce, detailně se seznámíme s vaší představou o finálním výsledku.

Náš tým rychle a bezpečně připraví návrh, seznámí vás s průběhem a potřebnými kroky k dosažení úspěšné realizace. Dodávky materiálů, odborných prací i následnou likvidaci vzniklých odpadů… o vše se postaráme.

AD stavby nejčastěji provádí:
POTŘEBUJETE SPOČÍTAT CENU REKONSTRUKCE?
Nevíte si rady jak správně uchopit rekonstrukci? Rádi vám poradíme! Telefonicky projekt zkonzultujeme a navrhneme nejvhodnější řešení nebo za vámi rovnou zajedeme. Zadejte si u nás poptávku, nechte si ZDARMA připravit nabídku a přidejte se k více než stovce našich spokojených zákazníků!

Jak probíhá spolupráce s námi?

01
Kontaktujte nás

Rádi Vás uslyšíme po telefonu nebo odpovíme na zaslaný e-mail.

02
Schůzka

Prohlédneme si projekt osobně nebo přes videohovor a navrhneme řešení.

03
Kalkulace projektu

Spočítáme potřebný materiál a objem prací. Následně vám předáme kalkulaci.

04
Společná revize

Společně projdeme kalkulaci, odpovíme na vaše otázky.

05
Realizace zakázky

A jdeme na to!

Ukázky práce a reference klientů

Jana a Jan, Tišnov

Na firmu AD stavby jsem dostal doporučení od mého kolegy z práce a rovnou jsem je poptal s rekonstrukcí našeho bytu v paneláku. Firma zrekonstruovala umakartové jádro, stropy a podlahy – vybourali umakart, z Ytongu vystavěli nové příčky a udělali komplet rozvody. Dále namontovali sádrokartonové stropy v celém bytě a zároveň i celý byt vymalovali. Podlahy v bytě vyřešili prostřednictvím vinylu. Celá tato akce zabrala jen 4 týdny a my z „předpotopního“ bytu z minulého tisíciletí máme krásný moderní byt. Ještě jednou děkujeme 🙂

Aleš s rodinou, Vratislávka

Jelikož bydlíme na venkově, hledali jsme někoho poblíž, na koho se obrátit s rekonstrukcí a přístavbou v našem rodinném domě. V sousední vsi jsme oslovili paní projektantku, která nám s projektem pomůže. Ona spolupracuje s firmou AD stavby, a to byla výhra pro nás a naši plánovanou změnu domu. Naplánovali jsme kompletní rekonstrukci půdních prostor – shodila se střecha, vystavila nadezdívka, a proběhla komplet rekonstrukce střechy a podkroví. Nově vznikly 2 pokojíčky pro děti, naše ložnice, šatna a koupelna. Navíc jsme si ještě naplánovali nový vstup do domu, který je tvořen přístavkem k domu. Za nás opravdu spokojenost a nyní paní projektantku i firmu AD stavby doporučujeme dál, jelikož je to perfektně odvedená práce, jak na papíře, tak samotná realizace.

Chcete rekonstruovat dům, byt nebo chalupu bez starostí?

Zavolejte nám nebo vyplňte níže kontaktní formulář. Zdarma vám připravíme cenovou kalkulaci rekonstrukce.