«
O nás
»
Kdo stojí za AD stavbami

Vše začalo u tatínka. Tatínek je zedník ze staré školy. Je naučen, že když se něco dělá, tak buď pořádně nebo je lepší se na to vykašlat. Uvědomil si, že pokud bude domy stále stavět pod hlavičkou cizích firem, nikdy nebude mít dostatečný prostor pro to, aby věci byly dělány tak, jak mu říká jeho svědomí. Vzhledem k tomu, že zednické řemeslo uměl velmi dobře, po revoluci se rozhodl, že začne podnikat. 

Toto rozhodnutí bylo prvním stavebním kamenem pro firmu AD stavby. Já, Toňa, jak mi říká tatínek, jsem s ním od mládí trávil svůj volný čas, učil se řemeslu a správným návykům, abych po škole mohl být tatínkovi kvalitním partnerem. 

A to se i povedlo! 🙂

Rodinný dům z Heluz

Už to je přes 20 let, co rekonstruujeme a stavíme zděné domky na klíč. Za tuto dobu jsme postavili desítky rodinných domečků (domovů) a provedli stovky větších či menších rekonstrukcí. Naši partu tvoří velmi šikovní a pracovití chlapi, žádní umělci, kteří si hrají na zedníky. Svoje zkušenosti pravidelně zdokonalujeme a vědomosti prohlubujeme díky odborným školením a kurzům z novinek na trhu, proto můžeme garantovat vysokou kvalitu prováděných realizací!

Z praxe víme, že bez pořádné přípravy to nejde. Hodně lidí, i těch zkušených z oboru, toto dost podceňuje, a pak se diví, že nestíhají termíny či dokonce překračují rozpočty. Léta praxe nás naučily, jak si práci rozvrhnout tak, aby se termíny stihly a klient za ni zaplatil jasně domluvenou částku. A pokud vznikne problém, řešíme ho. Díky systému dokážeme řešit nejen krizové situace, ale zároveň co nejméně zatěžovat finanční rozpočty a šetřit drahocenný čas.

Přečtěte si více o tom, kde a jak Vám můžeme pomoci.

Za AD stavby
Antonín Dosadil mladší

…Léta praxe nás naučily, jak si práci rozvrhnout tak, aby se termíny stihly a klient za ni zaplatil jasně domluvenou částku...

RÁDI VÁM PORADÍME!

Jste ve fázi návrhu či realizace stavby? Rekonstruujete? Potřebujete získat financování na výstavbu domu i na vybavení? Napište nám vzkaz do kontaktního formuláře nebo zavolejte panu Dosadilovi na telefon +420 724 319 623 a přenechte nám vaše starosti!

0
spokojených zákazníků
0
nových domovů
0
ukončených zakázek
Karel (VYSOČINA)

Páni Dosadilové mi pomohli opravit kritické chyby ve zděných konstrukcích po předchozí firmě, se kterou jsem ukončil spolupráci kvůli hrozné kvalitě odvedené práce. I přes to, že měli hromadu práce, našli si čas a pomohli mi dokončit celý rodinný dům. Když pánové něco řeknou, tak to platí. Nevykrucují se, prostě a jednoduše makají. Toto si na nich nesmírně vážím a pokud se někdo rozhoduje, komu svěří stavbu, rozhodně se zkuste s nimi domluvit, protože pokud vaši zakázku vezmou, máte jistotu, že budete v termínu bydlet!

pan Josef, zákazník

Jsem hodně vytížený a pro svou rodinu jsem chtěl nechat postavit v dohledné době velký dům. Hledal jsem tedy spolehlivou stavební společnost, která by to zvládla za rozumné peníze. Jeden příbuzný mi dal kontakt na AD stavby a tak jsme se sešli. Komunikace s nimi byla dobrá. Měli tenkrát sice hodně práce, ale hledali možnosti, jak to zvládnout včas. Nakonec jsme se na všem dohodli a já jsem byl rád. Dnes bydlíme ve velkém patrovém rodinném domě s garáží a až na pár detailů jsme velice spokojeni. Navíc konečná cena byla přívětivá, takže to ocenila celá moje rodina. Určitě bych AD stavby doporučil každému.

Ivka, zákaznice

Kontakt na AD stavby jsem dostala na základě reference člena mé rodiny, který byl s jejich prací velmi spokojen. Firmu jsem si vybrala nejen díky kladným referencím, ale také díky přívětivému přístupu a ochotě majitele firmy. Potřebovala jsem tenkrát rekonstrukci koupelny a předsíně, nové rozvody vody, nové obklady ve zmiňovaných místnostech a navíc také v kuchyni. Se službami AD staveb jsem velmi spokojená. Vše, na čem jsme se ohledně přestavby domluvili, splnili včas a práce byla kvalitně odvedena. Komunikace během přestavby byla také výborná. Určitě bych služby AD staveb doporučila i ostatním.

pan F. Žák

Kontakt na AD stavby jsem dostal od kamaráda na doporučení, který měl se stavební firmou dobrou zkušenost. AD stavby jsem si vybral na základě dobré cenové nabídky na rekonstrukci mé nemovitosti, jeho doporučení a na základě již dříve vykonané práce firmy, kterou jsem měl možnost fyzicky vidět. Firma AD stavby mi v roce 2018 prováděla kompletní rekonstrukci rodinného domu na Vysočině. Vzhledem k tomu, že jsem většinu času trávil s pracovníky firmy, hodnotím jejich práci jako systematickou, přehlednou, kvalitní a rychlou. Práce probíhala v klidu dle technologických postupů. Většina problémů byla vyřešena logicky a racionálně a někdy i s finanční úsporou v můj prospěch při provádění konstrukčního řešení. Se službami firmy jsem spokojen. Od dopravy různých materiálů, které si firma většinou dopravuje sama, přes drahocenné rady a pomoc při laťování a pokládání střešní krytiny po zhotovení koupelnových obkladů a omítek. Domluva byla vždy vynikající. AD Stavby bych jistě doporučil ostatním, už jen z toho hlediska, že plánuji výstavbu rodinného domu a s Antonínem Dosadilem konzultuji stavbu již ve fázi projektu z důvodu praktičnosti budoucího rodinného zázemí. Firma AD stavby se bude podílet i na samotné výstavbě mého domu.

Jana a Jan, Tišnov

Na firmu AD stavby jsem dostal doporučení od mého kolegy z práce a rovnou jsem je poptal s rekonstrukcí našeho bytu v paneláku. Firma zrekonstruovala umakartové jádro, stropy a podlahy – vybourali umakart, z Ytongu vystavěli nové příčky a udělali komplet rozvody. Dále namontovali sádrokartonové stropy v celém bytě a zároveň i celý byt vymalovali. Podlahy v bytě vyřešili prostřednictvím vinylu. Celá tato akce zabrala jen 4 týdny a my z „předpotopního“ bytu z minulého tisíciletí máme krásný moderní byt. Ještě jednou děkujeme 🙂

Aleš s rodinou, Vratislávka

Jelikož bydlíme na venkově, hledali jsme někoho poblíž, na koho se obrátit s rekonstrukcí a přístavbou v našem rodinném domě. V sousední vsi jsme oslovili paní projektantku, která nám s projektem pomůže. Ona spolupracuje s firmou AD stavby, a to byla výhra pro nás a naši plánovanou změnu domu. Naplánovali jsme kompletní rekonstrukci půdních prostor – shodila se střecha, vystavila nadezdívka, a proběhla komplet rekonstrukce střechy a podkroví. Nově vznikly 2 pokojíčky pro děti, naše ložnice, šatna a koupelna. Navíc jsme si ještě naplánovali nový vstup do domu, který je tvořen přístavkem k domu. Za nás opravdu spokojenost a nyní paní projektantku i firmu AD stavby doporučujeme dál, jelikož je to perfektně odvedená práce, jak na papíře, tak samotná realizace.

Pavla

„Na firmu AD stavby jsem dostala doporučení od kolegy z práce. Oslovila jsem je, aby mi pomohli zateplit podkroví a udělali místnost jako hernu pro děti. Na stěny mi doporučili sádrokartony. S jejich prací jsem moc spokojená, velmi dobrá komunikace, vše dodělali v termínu. Za mě palec nahoru :-).“

Eduard
Ing. Michal Chylík, Čebín
AD stavby jsem poptával na základě doporučení pro specifické založení a následné provedení hrubé stavby. Firma byla obeznámena s nutností spolupráce s archeology z Akademie věd České republiky, což komplikuje plánování stavebních prací. Samotná realizace probíhala profesionálně, a to i dle názoru stavebního dozoru. Za rozumné peníze velmi vysoká kvalita.
Oceňuji spolehlivost a snahu řešit nastalé situace ke spokojenosti investora. Firma má vlastní techniku a zkušenosti, díky kterým je schopna provádět téměř všechny stavební práce sama bez subdodavatelů. Díky kontaktům z oboru je schopna pomoci i s nákupem stavebního materiálu nebo v rámci projekční činnosti.
Je to jedna z mála firem, kterou s klidným svědomím rád doporučím. Těším se na případnou další spolupráci.