Kdo stojí za AD stavbami

Vše začalo u tatínka. Tatínek je zedník ze staré školy. Je naučen, že když se něco dělá, tak buď pořádně nebo je lepší se na to vykašlat. Uvědomil si, že pokud bude domy stále stavět pod hlavičkou cizích firem, nikdy nebude mít dostatečný prostor pro to, aby věci byly dělány tak, jak mu říká jeho svědomí. Vzhledem k tomu, že zednické řemeslo uměl velmi dobře, po revoluci se rozhodl, že začne podnikat. Toto rozhodnutí bylo prvním stavebním kamenem pro firmu AD stavby. Já, Toňa, jak mi říká tatínek, jsem s ním od mládí trávil svůj volný čas, učil se řemeslu a správným návykům, abych po škole mohl být tatínkovi kvalitním partnerem. A to se i povedlo! 🙂

Fasádní omítka Hasit 655

Už to je přes 20 let, co rekonstuujeme a stavíme zděné domky na klíč. Za tuto dobu jsme postavili desítky rodinných domečků (domovů) a provedli stovky větších či menších rekonstrukcí. Naši partu tvoří velmi šikovní a pracovití chlapi, žádní umělci, kteří si hrají na zedníky. Svoje zkušenosti pravidelně zdokonalujeme a vědomosti prohlubujeme díky odborným školením a kurzům z novinek na trhu, proto můžeme garantovat vysokou kvalitu prováděných realizací!

Z praxe víme, že bez pořádné přípravy to nejde. Hodně lidí, i těch zkušených z oboru, toto dost podceňuje, a pak se diví, že nestíhají termíny či dokonce překračují rozpočty. Léta praxe nás naučily, jak si práci rozvrhnout tak, aby se termíny stihly a klient za ni zaplatil jasně domluvenou částku. A pokud vznikne problém, řešíme ho. Díky systému dokážeme řešit nejen krizové situace, ale zároveň co nejméně zatěžovat finanční rozpočty a šetřit drahocenný čas.

Přečtěte si více o tom, kde a jak Vám můžeme pomoci.

Za AD stavby
Antonín Dosadil mladší

přes sto spokojených zákazníků

128

nových domovů

83

dokončených zakázek

731