«
Co děláme
»

Rozvody vody, elektroinstalace a topení

Instalatérské a topenářské práce, instalace chytrých domácností, tepelných čerpadel, solárních termických a fotovoltaických systémů. Sídlíme ve Žďárci a zakázky realizujeme po celé Vysočině a Jižní Moravě.

Nabízíme:

Pomůžeme vám jak s drobnými opravami kapajících kohoutků, tak komplexním řešením všech rozvodů. Realizujeme montáže rozvodů vody, kanalizace, elektroinstalace a topení v rodinných domech i bytech, včetně dodávky zdrojů tepla.

Pro práci používáme kvalitní materiály a léty ověřené montážní postupy. Díky našim letitým zkušenostem v oboru si poradíme také i s méně obvyklými požadavky na materiály, topné systémy a pracovní postupy.

AD stavby - stavby zděných rodinných domů

INSTALATÉRSKÉ PRÁCE

Provádíme kompletní montáže a opravy vodovodních a kanalizačních potrubí včetně zařízení. Máme mezi našimi pracovníky opravdové kapacity s dlouholetou praxí, kteří ovládají veškeré instalatérské práce jako ohýbání, svařování a řezání trubek, instalace zařízení nebo provádění tlakových zkoušek.

Instalatérské služby poskytujeme od drobných úkonů a oprav, přes zřízení bytových přípojek, až po kompletní rekonstrukce či výstavby jak v rodinných domech, panelových domech, tak i průmyslových objektech či ostatních provozech.

Samozřejmostí je i dodávka a montáž sanitárních a zařizovacích předmětů jako např. WC, vana, sprchová vanička, bidet, pisoár, umyvadlo, dřez, vodovodní baterie, sprchové hlavice, atd., také samozřejmě otopná tělesa, či podlahové topení.

S čím Vám pomůžeme:

Po dokončení díla našim zákazníkům dodáváme předávací protokoly, revize a tlakové zkoušky, které jsou nezbytné při kolaudaci.

ELEKTRIKÁŘSKÉ PRÁCE / ELEKTROINSTALACE

Realizujeme elektrické vedení po celém bytě, domě či administrativní budově včetně přípojky. Zajistíme jak montáž, tak opravu nebo celou rekonstrukci vedení, elektrických zařízení i bezdrátových přenosových systémů.

Provádíme elektroinstalace včetně stavební přípravy:

TOPENÁŘSKÉ PRÁCE A TEPELNÁ ČERPADLA

Zajišťujeme dodávky a montáže kotlů, otopných těles, tepelných čerpadel a klimatizací, vč. uvedení do provozu, zaškolení používání a pravidelného ročního servisu. Provedeme instalaci nebo rekonstrukci topení – deskové i článkové radiátory, tělesa – žebříky do koupelny a konvektory. Jsme proškoleni na pokládku a zapojení systémů pro podlahové či stěnové topení.

Provádíme kompletní topenářské práce:

Bezchybnou instalaci topení prokážeme tlakovou zkouškou topného systému. Tlaková zkouška je nutnou a povinnou součástí dodávky našich prací. Zpráva o tlakové zkoušce je zpravidla součástí kolaudačního řízení.

SOLÁRNÍ SYSTÉMY

Pomůžeme vám využít solární energii. Dodáme, namontujeme a zprovozníme potřebné komponenty pro tento typ vytápění a ohřev teplé vody. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis včetně poradenství. Provádíme kompletní realizace na klíč.

S čím Vám pomůžeme:

FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY

Záleží na požadavku, co chcete fotovoltaickým systémem získat. Chcete levně ohřívat vodu v bazénu, chladit serverovnu nebo třeba topit ve skleníku? Můžete ušetřit za elektřinu a získat pomyslnou nezávislost na dodavatelích energie. Systém může sloužit jako záložní zdroj v případě výpadku proudu…

S čím Vám pomůžeme:

Hledáte zkušeného instalatéra, topenáře nebo elektrikáře?

Pomůžeme vám! Zavolejte +420 724 319 623 nebo vyplňte níže kontaktní formulář, popište svůj záměr a my vám nezávazně zašleme návrh na řešení.