Zemní a výkopové práce

Rádi pro Vás provedeme kompletní zemní i výkopové práce a zajistíme dovoz i odvoz materiálů. Díky vlastní technice tak ušetříme časové prostoje mezi navazujícími pracemi a snížíme výdaje na externí dopravu. Nejčastěji pracujeme v Jihomoravském kraji a na Vysočině.

Zjistit více Kalkulace ZDARMA!
S čím vám pomůžeme?

Naší technikou zajistíme zemní i výkopové práce od základů a základových pasů, přes inženýrské sítě, terénní práce kolem domu až po odvoz a likvidaci materiálů:

- výkopové práce pro základy domů a budov,
- úpravy terénů - rovinných i svažitých,
- výkopy pro přípojky,
- výkopové práce pro jímku, bazén, sklep, tepelné čerpadlo,
- zahrnovací práce + obsyp potrubí,
- příprava pro zámkovou dlažbu,
- sejmutí či rozprostření ornice atd.

Naše pracovní postupy a metody jsou léty prověřené a osvědčené. Dohromady tvoříme stálý tým pracovníků s dlouhodobou praxí.

Výkop pro základy plotu pomocí lžíce 45 cm

Terénní práce

Demoliční práce

Pomáháme nejen s realizací stavby, ale také s demoličními pracemi, navíc zlikvidujeme i suti, dřevo i jiný odpad. Nástavcem, jako je bourací kladivo, zařídíme demolici rodinných domů, přístavků, sklepů, plotů apod.

Kontejnery

Nabízíme jak kontejnerovou dopravu, tak zapůjčení kontejnerů a následný odvoz odpadu s likvidací.

Vodohospodářské stavby

Vykopání a usazení jímky, retenční nádrže nebo stavby pro zadržování a nakládání vody. Také máme bohaté zkušenosti s přípravou terénu pro ČOV a její následnou instalaci.

Inženýrské stavby

Nejčastější zakázky jsou výkopy základů a desek, výkopy na domovní přípojky všech druhů, výkopy pro bazén, sklep a čističku. Provedeme i stavební práce na klíč a další činnosti třeba jako montáž sádrokartonů a dílčí části stavby.

Dopravní stavby

Podíleli jsme se na stavbě pozemní komunikace, chodníků a třeba i mostů.

Specializované práce

Průtlaky, odvodňovací kanály, příkopy a mnohé další. Napište nám s čím co potřebujete pomoct a my vypracujeme zcela nezávazně a zdarma cenovou nabídku.

Potřebujete pomoc se zemními pracemi?

Zavolejte na telefon pana Antonína Dosadila +420 724 319 623 nebo nám napište vzkaz do formuláře a my se vám ozveme zpátky. Společně najdeme termín na hovor nebo schůzku a připravíme Vám ZDARMA kalkulaci na míru.

Kontaktní formulář  Další stavební práce

  Rozvody vody, elektroinstalace a topení

  Nabízíme kompletní instalatérské, elektrikářské, topenářské práce, instalujeme tepelná čerpadla solární a fotovoltaické systémy.

  Rekonstrukce domu nebo bytu

  Kompletně se postaráme o částečnou i celou rekonstrukci! Práci si naplánujeme tak, aby rekonstrukce trvala co nejkratší dobu.

  Další stavební činnosti

  AD stavby zajistí veškeré stavební a zednické práce stejně jako kompletní projektovou dokumentaci.

  Ukázky práce a reference klientů

  Kalkulace na zemní práce ZDARMA

  Pronajměte si vůz i s řidičem a nechte těžkou práci na nás. Zavolejte nám nebo napište a uveďte termín, kdy by jste potřebovali mít práci hotovou. Vymyslíme řešení a ozveme se Vám zpátky.

  Kontaktní formulář