Přečtěte si reálné zkušenosti klientů s AD stavbami

Kontakt na AD stavby jsem dostal od kamaráda na doporučení, který měl se stavební firmou dobrou zkušenost. AD stavby jsem si vybral na základě dobré cenové nabídky na rekonstrukci mé nemovitosti, jeho doporučení a na základě již dříve vykonané práce firmy, kterou jsem měl možnost fyzicky vidět. Firma AD stavby mi v roce 2018 prováděla kompletní rekonstrukci rodinného domu na Vysočině. Vzhledem k tomu, že jsem většinu času trávil s pracovníky firmy, hodnotím jejich práci jako systematickou, přehlednou, kvalitní a rychlou. Práce probíhala v klidu dle technologických postupů. Většina problémů byla vyřešena logicky a racionálně a někdy i s finanční úsporou v můj prospěch při provádění konstrukčního řešení. Se službami firmy jsem spokojen. Od dopravy různých materiálů, které si firma většinou dopravuje sama, přes drahocenné rady a pomoc při laťování a pokládání střešní krytiny po zhotovení koupelnových obkladů a omítek. Domluva byla vždy vynikající. AD Stavby bych jistě doporučil ostatním, už jen z toho hlediska, že plánuji výstavbu rodinného domu a s Antonínem Dosadilem konzultuji stavbu již ve fázi projektu z důvodu praktičnosti budoucího rodinného zázemí. Firma AD stavby se bude podílet i na samotné výstavbě mého domu.
pan F. Žákzákazník
Jsem hodně vytížený a pro svou rodinu jsem chtěl nechat postavit v dohledné době velký dům. Hledal jsem tedy spolehlivou stavební společnost, která by to zvládla za rozumné peníze. Jeden příbuzný mi dal kontakt na AD stavby a tak jsme se sešli. Komunikace s nimi byla dobrá. Měli tenkrát sice hodně práce, ale hledali možnosti, jak to zvládnout včas. Nakonec jsme se na všem dohodli a já jsem byl rád. Dnes bydlíme ve velkém patrovém rodinném domě s garáží a až na pár detailů jsme velice spokojeni. Navíc konečná cena byla přívětivá, takže to ocenila celá moje rodina. Určitě bych AD stavby doporučil každému.
pan Josefzákazník
Kontakt na AD stavby jsem dostala na základě reference člena mé rodiny, který byl s jejich prací velmi spokojen. Firmu jsem si vybrala nejen díky kladným referencím, ale také díky přívětivému přístupu a ochotě majitele firmy. Potřebovala jsem tenkrát rekonstrukci koupelny a předsíně, nové rozvody vody, nové obklady ve zmiňovaných místnostech a navíc také v kuchyni. Se službami AD staveb jsem velmi spokojená. Vše, na čem jsme se ohledně přestavby domluvili, splnili včas a práce byla kvalitně odvedena. Komunikace během přestavby byla také výborná. Určitě bych služby AD staveb doporučila i ostatním.
Ivkazákaznice