7 důvodů, proč spolupracovat

Úspěšně dokončit stavbu domu, ve kterém bude Vaše rodina spokojeně a šťastně žít, by neměl být jen pouhý sen. Kvalitně postavený dům by měl být završením dlouhodobé práce, zúročením energie, času a starostí.

Dnešní zedníci už nejsou jako my dříve. Místo práce raději kráčou u kávičky s cigárkem. Žijeme v době, kdy díky internetu každý řeší materiál a jeho technické vlastnosti, ale málokomu dojde, že materiál, aby splnil to, co jeho obchoďák slibuje, tak se s ním musí umět taky pracovat. Nemůžete jen říci, že tam jen něco nahážete a ono to nějak dopadne. Proto se bohužel čím dál častěji setkáváme s tím, že mnoho jak řemeslníků, tak stavebních firem, provádí stavby bez rozmyslu, zodpovědnosti a úctě k investorovi, jeho času či penězům. Hodně lidí se neumí přizpůsobit. Přizpůsobit se aktuálním podmínkám stavby. Přizpůsobit svoje zvyklosti při práci a schopnosti reagovat na měnící se podmínky. Přemýšlet u práce a být vždy o krok napřed! Nemluvě o schopnosti umět si v případě problému poradit. Dokázat udělat si pořádek na pracovišti tak, aby nenastal chaos. Umět si poradit v krizových situacích, vydržet dlouhé pracovní směny a nebát se vzít za provedenou práci plnou zodpovědnost! My si práce vážíme. Odvádíme ji vždy kvalitně a chováme se zodpovědně k penězům zákazníka. I díky tomu v noci můžeme klidně spát.– Antonín Dosadil starší
Stavení materiál

Nedělejte si starosti s organizací práce a logistikou. Zbytečně neřešte, kolik je potřeba přesně cihel, písku, co dělat se zbytky materiálu. Neztrácejte Váš drahocenný čas kontrolou neseriozních řemeslníků! První, na co se můžete u nás spolehnout, je lidský přístup a progresivní organizace. Způsob, jakým bude Vaše stavba probíhat pod AD stavby Vám přinese žádané výsledky, protože tým AD stavby jsou sehraní, zkušení a zodpovědní lidé, kteří svoje řemeslo znají velmi dobře a přesně ví, na co dávat pozor!

7 dobrých důvodů, proč si vybrat AD stavby?

  • držíme termíny
  • zaplatíte jen předem domluvenou částku (žádné vícenáklady)
  • garantujeme profesionální práce
  • jsme držitelé certifikátů společnosti Rigips, URSA, Den Braven, Morfico, Hasit, Ceresit
  • získáte záruku na provedené práce
  • šetříme zákazníkovi náklady
  • u práce přemýšlíme – jsme sehraný stabilní tým pracujeme organizovaně a systematicky

Získejte dotace i Vy!

Zařídíme dotace

Kompletně vyřídíme celou dotaci na zateplení, nízkoenergetický dům nebo výměnu zdroje vytápění.

Zjistit více

Bohužel spousta investorů se rozhoduje o volbě řemeslníka/firmy na základě nejnižší ceny na papíře. Předpokládají, že tato nízká cena znamená i nízké náklady na stavbu. Ve výsledku je tato, zprvu levně tvářící se cena, právě ta nejvíce nákladná varianta.

Málokdo si spočítá kompletní celkové náklady na provedenou službou. Celkově spotřebované množství materiálu nebo paliva; opravdovou dobu, jak dlouho probíhala práce; jak se mění úroveň kvality práce v průběhu času; vyčíslení ztráty nebo potenciální úspory při zhodnocení ztrát materiálu či poškození stavby a mnohé další!

A právě celkové náklady na stavbu jsou to, kde pro Vás AD stavby dokážou ušetřit peníze!