Montáž a opravy sádrokartonu, sádrokartonové konstrukce na klíč

Specializujeme se na montáž a opravy sádrokartonu a sádrokartonových systémů včetně akustické a tepelné izolace. Sídlíme ve Ždárci, kousek od Brna a montáž sádrokartonů provádíme jak v kraji Jižní Morava, tak i na Vysočině.

Zjistit více Kalkulace ZDARMA!
Pomocí systému pro suchou výstavbu Vám zhotovíme:

- příčky a předstěny,
- podhledy (montáž sádrokartonu na strop),
- opláštění nevzhledných konstrukcí a podhledů nejen v podkroví,
- protipožární sádrokartony,
- sádrokartony v koupelně,
- bodovky nebo záclonové kolejnice do sádrokartonu.

Provádíme montáž a opravy sádrokartonu jak v novostavbách (zděné domy, byty, dřevostavby), tak při rekonstrukcích nebo při realizaci půdních vestaveb. Pro suchou výstavbu využíváme kvalitní sádrokartonové systémy Rigips, které vynikají univerzálním využitím.

Sádrokartonové práce, rychlá a kvalitní montáž, opravy, tmelení. Férové jednání i ceny.
Certifikát Rigips

Sádrokartonářské práce mají na starosti zkušení a prověření pracovníci, kteří svému řemeslu rozumí. Jedině tak můžeme zaručit kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme. Naše letité zkušenosti se sádrokartony se jednoznačně odráží ve velmi precizním a efektivním provedení sádrokartonářských prací, kdy hlavním důvodem pro použití tohoto materiálu je vytvoření ideálně rovné interiérové stěny, niky, podhledu nebo celého stropu.

Při práci dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů, a proto používáme certifikované sádrokartony i příslušenství od firem Rigips, DEK, Isover apod. Víme, že nejen kvalita použitého materiálu, ale především precizně provedená práce, zajistí konstrukci perfektní funkci na dlouhá léta!

Provádíme také veškeré druhy oprav sádrokartonových konstrukcí např.: opravy stropů či stěn po vytopení vodou, opravy děr a prasklin sádrokartonových desek nebo jejich spojů, nejčastěji rohů v podkroví.

Sádrokartonové příčky jsou velmi oblíbené mezi zákazníky. Jelikož vytváří zcela rovné stěny a následná finalizace ve smyslu malby, obkladů, tapetování a podobných povrchových úprav je jednoduchá a zákazníci si ji často dělají svépomocí.

Pokud si na to netroufnete, jsme tu my, abychom Vám i tyto dokončovací práce zajistili. Důležitou součástí finální podoby a vzhledu montáže SDK je povrchové tmelení, které zajišťujeme nejen v běžné kvalitě Q1 (základní tmelení) a Q2 (standardní tmelení), ale jako jedna z mála firem i Q3 (speciální tmelení) nebo dokonce Q4 (celoplošné tmelení).

Potřebujete kalkulaci na sádrokartonářské práce?

Nevíte si rady se sádrokartony? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme! Telefonicky projekt zkonzultujeme a navrhneme nejvhodnější řešení nebo za Vámi rovnou zajedeme.

Zadejte si u nás poptávku, nechte si ZDARMA připravit nabídku a přidejte se k více než stovce našich spokojených zákazníků! Přesvědčíme Vás výsledkem naší práce, že jste se opravdu rozhodli správně.

Kontaktní formulář  Sádrokartonářské práce

  Příčky a předstěny

  Rychlá instalace bez stavebních úprav. Místo složitého vyzdívání příčky, nebo bourání nerovných stěn je sádrokarton nejvhodnější materiál. U starších cihlových stěn lze postavit předstěnu, která vše zakryje a izoluje. U stavby nové příčky zase můžete využít protihlukovou izolaci, nebo rozdělit místnost na více částí.

  Podhledy a rovné stropy

  Při rekonstrukcích zakrývá nevzhledný, či poškozený strop a při výstavbě novostavby vytváří nový strop za poloviční cenu. Hojně se používá při jeho snížení nebo instalaci osvětlení, protože je mnohem levnější a realizace je jednoduchá.

  Šikmé stropy a podkroví

  Sádrokartonová konstrukce stropů v podkroví opět zakryje nevzhledný strop. V současné době se využívá hlavně sádrokarton ve spojení s nejvhodnější izolací (vatou, PUR pěnou či foukanou celulózou). Konstrukce ze sádrokartonu je i vhodná pro vedení elektroinstalace, dodává místnosti skvělý vzhled. Zároveň v této sádrokartonové šikmině můžeme využít prostor třeba pro osvětlení formou bodovek nebo odtah odvětrávání (v kuchyni - digestoř, wc, koupelna, apod).

  Protipožární sádrokartony

  Jakožto specializovaná firma provádíme i odborné instalace protipožárních konstrukcí. Splnění předepsaných parametrů protipožární odolnosti SDK konstrukce vyžaduje nutnou dávku zkušeností a hlavně také potřebný certifikát od firmy Rigips. Zajistíme jak realizaci konstrukce, tak Vám rovnou dodáme i zmíněný certifikát, který je zpravidla potřebný při kolaudaci.

  Bodovky nebo záclonové kolejnice do sádrokartonu

  Velkou předností SDK je instalace osvětlení na přání zákazníka např.: bodovky nad kuchyňskou linku, osvětlení schodiště či obývacího pokoje.
  Dalším výhodným využitím sádrokartonu je použití pro závěs kolejnice na záclony či závěsy. Zapuštěním kolejnice získáme čistý detail, bez nevzhledného rušivého prvku (garnýže) ve Vaší místnosti.

  Akustická a tepelná izolace

  Důležitou předností sádrokartonů je snadné a nenáročné aplikování izolace pro akustické a tepelné účely. K izolaci používáme zpravidla stříkanou PUR pěnu, minerální vatu nebo foukanou celulózu. Tímto se zajistí odhlučnění (což ocení hlavně majitelé bytů, či vícepodlažních domů) a zároveň zabrání úniku tepla (tedy uspoří provozní náklady za energie).

  Získejte cenovou kalkulaci ZDARMA!

  Dopřejte si veškeré výhody a veliké přínosy sádrokartonu pro Vaši domácnost. Dodejte svým stěnám, příčkám a podhledům nový, hladký a čistý vzhled. Zvyšte tepelnou i akustickou izolaci vašeho interiéru, mimo jiné již brzy uvidíte úspory při vyúčtování za energie na topení. Využijte instalaci kvalitního sádrokartonového systému.

  Jak probíhá spolupráce s námi?

  Kontaktujte nás
  Rádi Vás uslyšíme po telefonu nebo odpovíme na zaslaný e-mail.

  Osobní nebo virtuální schůzka
  Prohlédneme si projekt osobně nebo přes videohovor a navrhneme možnosti řešení.

  Kalkulace projektu
  Spočítáme potřebný materiál a naceníme související práce. Kalkulaci Vám odešleme e-mailem.

  Zkonzultování, odsouhlasení zakázky s klientem
  Společně projdeme položku po položce ze zaslané kalkulace a odpovíme na Vaše otázky a připomínky. Pokud budete s naším návrhem souhlasit, domluvíme si termín realizace.

  Realizace zakázky
  A jdeme na to!

  Ukázky práce a reference klientů

  Potřebujete SDK včetně akustické a tepelné izolace s TOP tmelením?

  Zavolejte nám nebo vyplňte náš kontaktní formulář. Zdarma Vám připravíme cenovou kalkulaci instalace sádrokartonů včetně zateplení a povrchové úpravy.

  Kontaktní formulář