Kontejnerová doprava, přeprava materiálu

Potřebujete odvést nebo zlikvidovat odpad jako například stavební suť, zeminu, směsný odpad nebo zbytky stromu a rostlin ze zahrady? Zbavíme Vás jak pravidelného sezonního, tak jednorázového odpadu.

Zjistit více Kalkulace ZDARMA!
Kontejner dovezeme, odvezeme, odpad zlikvidujeme

Kontejner přivezeme na dohodnuté místo a termín, naplněný zase odvezeme a pomůžeme s likvidací odpadu na specializovaných skládkách.

Jak probíhá pronájem kontejneru?

Zavolejte nebo nám napište a my Vám zašleme informace o velikosti kontejneru, druhu odpadu, adrese a termínu jeho přistavení. My Vás zpátky kontaktujeme a poskytneme informace o orientační nabídce takového kontejnerového odvozu.

Objednat kontejner
Zajistíme:

Druhy kontejnerů

Zajistíme odvoz malého kontejneru
VNITŘNÍ ROZMĚR:
šířka 2,2m
délka 4,2m
objem 4m3, 5,5m3
otevírací bočnice i zadní čelo
Obrázek velkého kontejneru
VNITŘNÍ ROZMĚR:
šířka 2,5 m
délka 4,2 m
objem 5,5m3, 12m3
otevírací jen zadní čelo
Kontejner přistavíme na rovnou plochu se snadným přístupem pro naše vozy značek Mercedes a Man. Ideální podklad pod kontejnerem je rovný zpevněný povrch. Místo přistavení kontejneru by mělo být ve Vašem vlastnictví. V případě, že půjde o majetek obce či města, je potřeba, aby jste si zavčasu vyřídili povolení na příslušném úřadě.

Náš TIP

Doporučujeme zákazníkům, aby si nejdříve spočítali objem plánovaného odpadu a navýšit ho o jednu třetinu. Teprve potom zvolili odpovídající kontejner. U nábytku si změřte rozměry a porovnejte s rozměry kontejneru, aby nedocházelo k přesahu.

Kontejner nesmí být při odvozu přeložený. Vždy takovou situaci telefonicky konzultujte dopředu s panem Dosadilem +420 724 319 623.

Potřebujete zlikvidovat odpad?

Jednorázové či pravidelné přistavení kontejneru na odpad. Zadejte si u nás poptávku a nechte si ZDARMA připravit nabídku na přistavení kontejneru a odvoz odpadu. Ozvěte se nám a my Vám rádi pomůžeme odpad zlikvidovat!

Kontaktní formulář  Pronájem techniky a stavebního vybavení

  Potřebujete si pronajmout nákladní automobil s řidičem, stavební stroj se strojníkem nebo jiné stavební stroje či nářadí? Napište nám nebo zavolejte na telefonní číslo pana Antonína Dosadila: +420 724 319 623.

  Postup objednání kontejneru

  Kontaktujte nás
  Odpovíme na Vaše e-mail nebo Vás uslyšíme po telefonu.

  Cenová nabídka
  Vypracujeme cenovou kalkulaci na kontejnerovou dopravu i s likvidací odpadu.

  Objednávka služeb
  Po odsouhlasení cenové nabídky Vám odešleme objednávku služeb e-mailem.

  Platba
  Po odsouhlasení zakázky s klientem si společně domluvíme termín přistavění kontejneru

  Potřebujete přistavit kontejner?

  Chcete se zbavit odpadu pravidelně? Napište nám co potřebujete, my připravíme naši nabídku a zašleme Vám ji nezávazně a zdarma.

  Likvidace přebytečné zeminy

  Kontaktní formulář